Легендарна крамниця плать у Львові


                                                                  Львів,

 

                                            історичний центр 

                                                 вул.Б.(Братів) Рогатинців 9,


                                                                          (097) 990-75-59
                                                                         
 обережно! неймовірна арт концентрація в одному місці

                                                        без вихідних:  11.00 - 21.00Розташування на мапі  

   Львівський SUBURBEUROPE оселився в артівських "нульових" на вулиці Братів Рогатинців, 9 
Це є історичний центр Львова – рукою подати до площі Ринок.

За прототипом західноєвропейських міст, Львів має таке планування: центральна площа, а навколо неї житлові квартали і лінія укріплень.
То власне, будинки, які знаходяться між вул. Б.Рогатинців і Валовою, стоять на місці одного з оборонних мурів. На перехресті вул. Галицької і Б.Рогатинців був один з основних в’їздів у місто - Галицька брама. Це була не просто собі хвіртка, а повноцінна вежа, на якій чергував трубач і сурмив щогодини, щоб повідомляти мешканців про час.
Як свідчить історія, цей район славився своїми кравцями і ще в XV ст. над брамою була збудована вежа кравців.

 

    За всю історію будинку №9 на Братів Рогатинців (а він датується 18 століттям) в ньому встигли пожити поважні люди міста (ювелір, адвокат, писар, кравчиня); тут також функціонували магазин дрібних товарів, перукарня та магазин дамського одягу Леї Кребс (Krebs Lea, Konfekcye damskie).
"Околиці" - портал 
зв’язку між епохами!

 

    Отож, діставшись вузликовими вуличками до магазину, квест на цьому не закінчується! Потряпляючи всередину, ви опиняєтеся у лабіринті – але без тупікових ходів і мінотаврів).
В нас панує бсолютна органічність та природність: дерев’яна стеля, на стінах – зображення рослин, з яких створюються материали для суконь, a також багато-багато зеленого кольору і живі квіти у вазонах).

До речі, "околиці" є, певною мірою, і art-gallery, адже, по-перше, арт обєкти\розписи створені митцями Академії мистецтв та провідними львівськими художниками і, по-друге, suburbeurope надає можливість митцям проводити в просторі персональні виставки.

   В крамниці творять українські дизайнери та молоді стріт арт митці. Одяг для ділового міста та урбан молоді. Підберемо плаття під вашу тату, графіті чи композицію сучасного танця.


   

 

 
Кошик