Самый интересный магазин одежды во Львове


Львів,

 

історичний центр 

                                                                         вул.Б.(Братів) Рогатинців 9,

                                                                          (097) 990-75-59
                                                                          найбільший вибір плать в місті,  українські дизайнериПросмотреть увеличенную карту

   Львівський Сістерз оселився на вулиці Бразерз Рогатинців, 9 (ось яке вийшло сімейство!) Це є історичний центр Львова – рукою подати до площі Ринок. За прототипом західноєвропейських міст, Львів має таке планування: центральна площа, а навколо неї житлові квартали і лінія укріплень. Власне, будинки, які знаходяться між вул. Б.Рогатинців і Валовою, стоять на місці одного з оборонних мурів. На перехресті вул. Галицької і Б.Рогатинців був один з основних в’їздів у місто - Галицька брама. Це була не просто собі хвіртка, а повноцінна вежа, на якій чергував трубач і сурмив щогодини, щоб повідомляти мешканців про час. Як свідчить історія, цей район славився своїми кравцями і ще в XV ст. над брамою була збудована вежа кравців.

    За всю історію будинку №9 на Братів Рогатинців (а він датується 18 століттям) в ньому встигли пожити поважні люди міста (ювелір, адвокат, писар, кравчиня); тут також функціонували магазин дрібних товарів, перукарня та магазин дамського одягу Леї Кребс (Krebs Lea, Konfekcye damskie). Сістерз відчуває зв’язок поколінь!

 

    Отож, діставшись вузликовими вуличками до магазину, квест на цьому не закінчується! Потряпляючи всередину, ви опиняєтеся у лабіринті – але без тупікових ходів і мінотаврів). В нас панує бсолютна органічність та природність: дерев’яна стеля, на стінах – зображення рослин, з яких створюються материали для суконь, a також багато-багато зеленого кольору і живі квіти у вазонах). До речі, dress-gallery є, певною мірою, і art-gallery, адже, по-перше, малюнки\розписи там створені студентами Академії мистецтв та провідними львівськими художниками і, по-друге, Sisters надає можливість митцям проводити на своїх стінах персональні виставки.

   В крамниці окрім жіночого асортименту представлений «Чоловічий куточок» = лінія чоловічого одягу mr.Stoychik. Українські дизайнери та молоді стріт арт митці. Одяг для міста та урбан молоді. Підберемо плаття під вашу тату, графіті чи композицію сучасного танця.


   

 

 
Кошик