Самые интересные магазины платьев в Киеве


 

 

Київ  №1
історичний центр
станція метро Хрещатик, вул. Прорізна 10
(біля великої арки в будинку)
(044) 361-0-557

Просмотреть увеличенную карту

  Вулицю Прорізну, на якій знаходиться крамниця Околиць, у 50-ті роки ХІХ століття «прорізали» в старовинних захисних насипах, щоб поєднати Золоті Ворота і Хрещатик. Вже пізніше по сусідству зявилась Музична арка (нині метробуду), яка вела по Музичному провулку до будинку Консерваторії.

   Для любителів пригод Остапа Бендера цікавою знахідкою на вул.Прорізна  буде памятник Паніковському у невеличкому сквері. Бо саме тут, на перехресті Хрещатику та Прорізної, за відомим романом, і знаходилась його "вотчина". «Таких людей вже нема, а скоро й зовсім не буде!»

    Вхід до SuburbEurope знаходиться перед Музичною аркою у домі № 10. Будьте уважні, він інколи любить гратись у хованки). Та коли при вході стоятиме фортепіано і манекен у яскравій сукні, значить Ви у потрібному місці –продовжуйте річуше свій шлях по гвинтових сходах  до самого низу (а по дорозі можна пороздивлятися сукні на манекенах чи почитати на стінах про модні тенденції різних епох). 

 

   Часто на зовнішний вигляд крамниць позначились ідеї колишних способів використання простору, тому слід зазначити й про рятівну місію приміщення на Прорізній 10: воно було спроектоване як справжнє бомбосховище )))) Саме тому, у екстренних ситуаціях (наприклад, нагальна потреба у зміні робочого простору на більш творчий стан) ви знаєте, де це є ,)

 

  Знизу на Вас чекатиме розмаїття залів: кожен зі своїм стильовим та змістовим наповненням. На допомогу у мандрах по цим лабіринтам прийде досвідчений гід-костюмер, який і мапу залів може намалювати))), та й сукні порадити. 

   Варто зазирнути у нашу «скарбничку» - кімнату (так цілу кімнату, а не просто куточок) з прикрасами, де навіть найпримхливіші пані зможуть знайти прекрасне доповнення до своїх суконь. Але не будемо відкривати вам усі деталі, нехай залишиться вдосталь секретів, сюрпризів та таємниць на кожен новий візит до Околиць на вул.Прорізна 10.

В крамниці окрім жіночого асортименту представлений «Чоловічий куточок» = лінія чоловічого одягу mr.Stoychik.

КЛАЦАЙТЕ  СЮДИ  І  ПОМАНДРУЙТЕ  КРАМНИЦЕЮ:


                                   
 Київ   №2,
Поділ,  діловий  центр міста

станція метро Контрактова Площа,
вул.Хорива 25/12,
Алекс Арт  Центр
(044) 545-65-22

 

Просмотреть увеличенную карту


   Немає, мабуть, географічної точки початку чи кінця Подолу: він починається з творчою атмосферою Андрївського узвозу, романтикою затишних вулиць і відчуттям духу історії. Поділ, як відомо, ще за часів Київської Русі був торгівельним центром Києва. Саме туди з усіх усюд доставлялись найякісніші товари на продаж. Тому не дивно, що й Околиці розташовуються саме на Подолі, аби продовжувати таку славетну торгову традицію цього району.

 

 

   Тож перед тим як мандрувати вулочками Подолу та тішити себе комфортом маленьких кав’ярень, пропонуємо відкласти на деякий час місію мандрівника-дослідника, завернути на Хориву вулицю, знайти будинок №25/12 і завітати в двоповерховий SuburbEurope.


   І якщо ззовні будинок є прикладом класичного архітектурного стилю ХІХ століття, то всередині вас очікують іноваційні рішення й креативні дизайнерські підходи.

 

 

   Магазин розмістився на двох поверхах, що не тільки допомагає функціонально розділити простір за стилями суконь, а й дає змогу насолодитися світлою та легкою атмосферою. Крім того, на другому поверсі основа частина суконь знаходиться на подіумі-мезоніні, куди вас приведуть широкі камяні сходи. Стойки з вішаками на стелі, розмальовані або обклеїні вирізками з журналів стіни, сходи зі шкалою виміру спалених калорій, арт-галерея з малюнками клієнтів – все це (та багато іншого) краще один раз побачити на власні очі (або навіть доторкнутися власними руками), ніж декілька  разів прочитати.

І вся ця іноваційність та тепла атмосфера з ароматом і смаком якісної кави, чкою ми пригощаємо Клієнтів є лише безкоштовним доповненнням до прекрасних суконь, блуз та спідниць на всі випадки життя: від Офісного дрес-коду до Прогулянки, Коктейлю та Вуличної моди.

                    
p.s. зручні парковки для авто
Корзина